Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Flickr API Key
ja: Flickr APIの鍵

en: Delete
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Id
ja: ID

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Counter
ja: カウンター

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Plugin
ja: プラグイン

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Apply
ja: 適用

en: Identifier
ja: 識別子

en: Config
ja: 設定

en: Twitter account
ja: Twitterアカウント

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Instagram
ja: インスタグラム
