Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
my: ဖလစ်ကာ API Key

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား
