Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
nl: Flickr API-sleutel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Id
nl: ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Counter
nl: Teller

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Config
nl: Instellen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Access Token
nl: Toegangstoken
