Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
ro: Cheie API Flickr

en: Delete
ro: Șterge

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Counter
ro: Numărător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Apply
ro: Aplică

en: Identifier
ro: Identificator

en: Config
ro: Configurație

en: Group id
ro: Id de grup

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Access Token
ro: Token de acces
