Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru
