Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
cy: Allwedd API Flickr

en: Delete
cy: Dileu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Apply
cy: Ceisio
