Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Id
de: ID

en: Desc
de: Absteigend

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Other
de: Weitere

en: Counter
de: Zähler

en: Sort by
de: Sortierung

en: @type: deleted %title.
de: @type: %title wurde gelöscht.

en: Apply
de: Anwenden

en: Identifier
de: Bezeichner

en: Config
de: Konfiguration

en: Twitter account
de: Twitter Konto

en: Group id
de: Gruppen-ID

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Are you sure you want to delete entity %name?
de: Möchten Sie die Entität %name wirklich löschen?
