Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
dz: ཕིལི་ཀར་ཨེ་པི་ཨེའི་ལྡེ་མིག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
