Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Asc
el: Αύξ
