Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Other
is: Annað

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.
