Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
gl: Chave da API de Flickr

en: Delete
gl: Borrar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Counter
gl: Contador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Identifier
gl: Identificador

en: Config
gl: Configuración
