Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Flickr API Key
hu: <em>Flickr</em> API kulcs

en: Delete
hu: Törlés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Id
hu: Azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Counter
hu: Számláló

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Plugin
hu: Beépülő

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Config
hu: Beállítás

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Group id
hu: Csoport azonosítója

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
