Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Asc
jv: Urut Maju
