Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Flickr API Key
lv: Flickr API atslēga

en: Delete
lv: Dzēst

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Identifier
lv: Identifikators
