Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
mn: Фликр API key

en: Delete
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо
