Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
ne: फ्लिकरको एपीआई कि

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
