Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول
