Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
sk: Flickr API kľúč

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Apply
sk: Použiť

en: Twitter account
sk: Twitter účet

en: Asc
sk: Vzostupne
