Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
