Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
