Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
ug: Flickr API ئاشقۇچى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش
