Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
ur: فلکر API کلید

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
