Social Counters (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
am: የፍሊከር API መለያ ቁልፍ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
