Social Counters (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Flickr API Key
ar: مفتاح API في فليكر

en: Delete
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Counter
ar: عداد

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Apply
ar: تطبيق

en: Identifier
ar: المعرف

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
