Social Counters (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Flickr API Key
he: מפתח API עבור פליקר

en: Delete
he: מחיקה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Flickr
he: פליקר

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Counter
he: מונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Plugin
he: פלאגין

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Apply
he: החל

en: Identifier
he: מזהה

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Config
he: קונפיג

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
