Social Counters (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
id: Kunci API Flickr

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Counter
id: Penghitung

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Apply
id: Terapkan

en: Identifier
id: Pengenal

en: Asc
id: Urutan turun
