Social Counters (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
ml: ഫ്ലിക്കര്‍ എപിഐ സൂചകവാക്ക്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
