Social Counters (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Flickr API Key
sv: Flickr API-nyckel

en: Delete
sv: Radera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Counter
sv: Räknare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Apply
sv: Applicera

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Config
sv: Konfiguration

en: Twitter account
sv: Twitterkonto

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
