Social Counters (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Counter
az: Sayğac

en: Sort by
az: Sırala

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Identifier
az: İdentifikator
