Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
et: Flickr'i API võti

en: Delete
et: Kustuta

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Counter
et: Loendur

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: YouTube username
et: YouTube kasutajanimi

en: Apply
et: Rakenda

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
