Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Flickr API Key
fa: کلید API حساب Flicker

en: Delete
fa: حذف

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Id
fa: شناسه

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Counter
fa: شمارنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Google
fa: گوگل

en: Plugin
fa: افزونه

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Apply
fa: تایید

en: Identifier
fa: شناسه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
