Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Flickr API Key
hi: फ्लिकर api कुंजी

en: Delete
hi: मिटायें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Other
hi: अन्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Identifier
hi: पहचान

en: UUID
hi: युयुआइङी
