Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
mr: फ्लीकरची एपीआय किल्ली

en: Delete
mr: मिटवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
