Social Counters (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
te: ఫ్లికర్ ఏ.పి.ఐ కీ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర

en: Apply
te: ఆపాదించు
