Social Course (3.0.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Files
sr: Фајлови

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Finished
sr: Завршено

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
