Social Course (3.0.1) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Status
eu: Egoera

en: Groups
eu: Multzoak

en: Author
eu: Egilea

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Continue
eu: Jarraitu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Log in
eu: Sartu

en: Profile
eu: Profila

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: completed
eu: osatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Join
eu: Lotu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Finished
eu: Amaituta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Asc
eu: Goraka
