Social Course (3.0.1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Previous
my: ယခင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
