Social Course (3.1.1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Continue
ast: Siguir

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Log in
ast: Entrar

en: Profile
ast: Perfil

en: Finished
ast: Completáu
