Social Course (3.1.1) - en to se translation catalogue (20 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: Finished
se: Geargan

en: About
se: Birra

en: In progress
se: Bargamin
