Social Course (3.1.1) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Previous
ca: Anterior

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: On
ca: Actiu

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Section
ca: Secció

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Continue
ca: Continua

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Owner
ca: Propietari

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Log in
ca: Entra

en: Profile
ca: Perfil

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Accept
ca: Accepta

en: Video
ca: Vídeo

en: Changed
ca: Canviat

en: completed
ca: completat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Finished
ca: Fi

en: Apply
ca: Aplica

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: Sections
ca: Seccions

en: Opened
ca: Obert

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Go back
ca: Torna enrere

en: About
ca: Detalls

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: In progress
ca: En procés

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Master
ca: Mestre

en: Image + Text
ca: Imatge + Text

en: Text + Image
ca: Text + Imatge
