Social Course (3.2.0) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Profile
sq: Profili

en: Topic
sq: Tema

en: Finished
sq: Përfundoi

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
