Social Course (4.0.0) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Status
lt: Būsena

en: Groups
lt: Grupės

en: Author
lt: Autorius

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: On
lt: Įjungta

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Section
lt: Sekcija

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Continue
lt: Tęsti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Owner
lt: Savininkas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Profile
lt: Profilis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topic
lt: Tema

en: Changed
lt: Pakeista

en: Join
lt: Prisijungti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: About
lt: Apie

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Related
lt: Susiję

en: Weight for @title
lt: @title svoris
