Social Course (4.0.1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Statistics
mn: Статистик

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Finished
mn: Дууссан
