Social Course (4.0.2) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Article
az: Məqalə

en: On
az: Aktiv

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Statistics
az: Statistika

en: Attachment
az: Qoşma

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Log in
az: Loqin

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
