Social Course (4.0.2) - en to he translation catalogue (68 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Previous
he: הקודם

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Article
he: כתבה

en: On
he: פעיל

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Continue
he: להמשיך

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: group
he: קבוצה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Log in
he: כניסה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Topic
he: נושא

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Join
he: הצטרף

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Finished
he: סיום

en: Apply
he: החל

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Offset
he: היסט

en: Go back
he: חזרה

en: Sign up
he: הרשמה

en: About
he: אודות

en: Decline
he: דחייה

en: Request to join
he: בקשת הצטרפות

en: Parts
he: חלקים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
