Social Course (4.0.2) - en to lv translation catalogue (57 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Statistics
lv: Statistika

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Profile
lv: Profils

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topic
lv: Tēma

en: Changed
lv: Labots

en: completed
lv: pabeigts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Join
lv: Pievienoties

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Weight for @title
lv: Svars @title
