Social Course (4.0.4) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Article
ur: مضمون

en: On
ur: آن

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Finished
ur: ختم شد

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
