Social Course (4.1.0) - en to fa translation catalogue (61 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Previous
fa: قبلی

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Author
fa: نویسنده

en: Closed
fa: بسته شده

en: Description
fa: توضیحات

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Article
fa: مقاله

en: On
fa: روشن

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیام

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Section
fa: بخش

en: Event
fa: رویداد

en: Text
fa: متن

en: Statistics
fa: آمار

en: Attachment
fa: پیوست

en: Continue
fa: ادامه

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Log in
fa: ورود

en: Profile
fa: نمایه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Topic
fa: موضوع

en: Video
fa: ویدیو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Finished
fa: پایان

en: Apply
fa: تایید

en: Opened
fa: باز

en: Offset
fa: جابجایی

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Sign up
fa: عضویت

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
