Social Course (4.1.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Log in
am: ግባ

en: Sort by
am: ደርድር
