Social Course (4.1.3) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Closed
th: ปิด

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: On
th: เปิด

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Statistics
th: สถิติ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
